Traktor IMT 539

Shitet nga: Arben Basholli 03 Dhj 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Shes traktorun i cili osht ne gjendje shum te mir motoruke dhe osht me te gjidha dokomentacionin e rregullt.Viti i ptodhimit 1997....Jumirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim