Traktor

Shitet nga: Armend 15 Gsh 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
She's Traktorin IMT 539 ne gjendje te mirë pune . Viti i prodhimit 98 si dhe është me dokumenta .Te gjith te interesuarit mund Te kontaktojn edhe permes viberit +377-44-396-370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim