Traktor 539

Shitet nga: ????????????? 08 Pri 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : TraktorëShitet Traktori dhe Rimorok I M T

Te intresuarit let lajmrohen ne nr 049369925

ose ne viber +37744733428
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim