Traktor 542 si dhe makinen per mbjelljen e misrit

Shitet nga: fidan 06 Pri 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 450 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim