Traktor bujqësor international 553

Shitet nga: bekim 23 Nën 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Shes Traktorin International 553 viti I prodhimit 1972 është shum I mir I rujtur I fuqishum dhe I ngjyrosun. I ardhur nga Gjemania dhe I ka 3 cilindra hargjimet I ka të vogla për më shum informata kontaktoni në nr +38649212986 ose 049212986
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim