Traktor david browen 1210

Shitet nga: Rrahim 14 Shk 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
She's ose ndrroj traktorin me lug qe gap kanaka dhe rrmin eshte ne gjendje te Mir Pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim