Traktor imt 539

Shitet nga: nexhat 01 Mar 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
shes traktorin imt 539 viti i prodhimit 1989
nr tel si dhe viber +37744586782
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim