Traktor imt 539 viti 2004

Shitet nga: arben basholli 29 Mar 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
SHes Traktorin imt 539 ne gjendje shumë të rregullt,Traktori ka guma te reja ngjyren e fabrikes dhe dukomentat i ka të gjitha ne mënyr të rregullt me garancion ka vetëm 549 te kaluara . falimindreit ARBEN BASHOLLI "JU MIRPRESIM"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim