Traktor me rimorkio

Shitet nga: xhewdeti 20 Jan 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
She's traktorin Ferguson 539 viti I prodhimit 2007 me 600 ore pune ne gjendje shume te mire teknike dhe optike eshte hidrolik rimorkio eshte shit flm merrjep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim