Traktor

Shitet nga: Rrahim 24 Shk 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Shitet traktorin david browen 1210 me luge qe Qel kanala dhe rrmin+ngarkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim