Traktor

Shitet nga: Era him 27 Shk 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Traktor david browen 1210 me lug qe hap kanale dhe ngarkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim