Traktora Imt 539 vitet "2012 dhe1998"

Shitet nga: Bekim Basholli 23 Jan 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Shes trakotrat imt 539 .traktorat jan në gjendje shum të rregullt kan goma të reja me libreza jan të pordorur pak kan vetem ka 400-500 orë të kaluara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim