Traktora si dhe mjete bujqsore

Shitet nga: Besim 22 Shk 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Shesim traktora si dhe mjete bujqesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim