Traktori në Shitje

Shitet nga: Ismet 10 Jan 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Shitet traktori Massey Ferguson. Traktori është në gjendje të shkëlqyer teknike dhe optike, ka 105 PS. Ka edhe pllugj me 4 umi si dhe 4 rrotë rezrvë për punë specifike në bujqësi. Çmimi fillestar 12 mijë euro. tel: 044 180 112 dhe mali: mbislimi@gmx.ch
Bëjmë edhe ndërrim sipas marrëveshjes dypalëshe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim