Traktori në shitje

Shitet nga: Mehmet 07 Gsh 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Shitet traktori Demo Massey ferguson me 105 PS. traktori është në gjendje të shkëlqyer teknike dhe optike në gjendje shumë të mirë pune. ka edhe 4 rrotë rezervë për punë të veçanta në bujqësi. Çmimi fillestar 12 mijë euro, bëjmë edhe ndërrim sipas marrëveshjes dypalëshe. Ju falëminderit për mirëkuptim, flm merrjep për korrektësi. për më shumë tel: 044 180 112, 0041 76 427 53 42 dhe mbislimi@gmx.ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim