Ttaktor

Shitet nga: Xhewdeti 03 Nën 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Shes traktorin rakovice viti 1992 ne gjendje shume te mire me kabine shume te mire dhe ore pune shume pak dokumentacion ne rregull gjitheashtu edhe nje. 1989 pa kabine ne gjendje shume te mire me goma te reja dhe dokumendtacion ne rregulll qmimi I wolitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim