UNIVERZAL445 DHE FIAT450

Shitet nga: xxxxxxxxxxx 04 Tet 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Shiten urgjent traktorat univerzal dhe fiat ne gjendje shum te rregullt . Traktorav nuk ju mungon asgje . Jane tip top t gatshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim