USHIT FLM

Shitet nga: negjati 02 Mar 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Shes Traktorin IMT 539 Ne gjendje shum te mir Me dokumentacion te rregullt dhe me guma te fabrikes te reja , me kabin kollor gjamat ika fabrikisht . Per me shum info Tel 044-452-586
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim