Ursus

Shitet nga: besnik 27 Tet 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
shitet ursusi ne gjendje trregullt ,motorrin e ka ne gjendje shum te mir nuk fryn dhe as nuk e hargjon vajin , gomat i ka te mira ,dhez ne qels ka dritat ,Traktori eshte tip-top
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim