flm merjjep.egzoft.elezi

Shitet nga: arian 12 Maj 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
SHES IMT 539 .VITI 93.ME KABIN DHE AUB SHUM TE RUAJUR .me goma te reja .ne gjendje shum te mir.me dokumenta ne rregull.me kuk .presim blersin serioz .jumirpresim vushtrri-samadrexh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim