imt 539 viti 92

Shitet nga: fahri basholli 19 Gsh 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
shes traktorin pa kabin viti 92 me goma temira aub dhe krilla shum te ruajtur me dokumenta ne rregull ndezje dhe fuqi shum te mir .jumirpresim samadrexh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim