shes lugen

Shitet nga: qendrim 01 Jan 07:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

830 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
shes lugen ne gjendje shum te mir dhe te fort montohet ne imt masey e shum lloje te rjer te traktorave ursuz per meshum kontakto edhe ne viber +37744317348
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim