shes lugrn per traktor

Shitet nga: qendrim 21 Dhj 06:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Shes lugen per shumm lloje te traktorave luga osht ne gjendje shum temir montohet ne imt 533-539-542-558-560si dhe bon edhe ne massey ferkosan-135-165-175 e shum te tjer pa pas ne oj per as ni kombinim komplet vjen me plloqa te veta veb-+ 37744317348 transpori behet kudo mrena ne kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim