ushit flm

Shitet nga: Gazzi 11 Pri 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
shes traKTORIN IMT 539 ME VETEN 1015 OR PUNE JON SHUM TE RUJTUM SIQ SHIHET NE FOTO ME DOKUMENTACJONIN TE RREGULL ME LIBREZ DHE ME DOGAN .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim