Federa dhe armortizera per pasat-2

Shitet nga: Safet 02 Shk 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Shiten federrat me armortizer komplet te trapit tparë siq po shihen edhe ne foto nuk jon federrat e thyem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim