Ndrroi Biçikleten me 7 shpejtësi

Shitet nga: Abdullah 11 Pri 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   250 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes ose ndrroi Biçikleten me 7 shpejtësi e ardhur nga jashtë. Biçikleta është shumë e mirë dhe e ruajtur, siq shihet edhe në foto. Mundësi ndërrimi me Inkubator , tel ose me diq që më konvenon.

Tel; +37745-535 722 Viber WatssApp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim