bicikleta

Shitet nga: besi 29 Shk 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shiten qantat per biciklet jon ardhuna nga Germany montohen mrapa ne kebek muni dhe viber. Po ashtu edhe bicikleta shitet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim