Fellne per moped dy 17 njo 16

Shitet nga: Xxx 12 Tet 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Jan e rregull dy te zezat jan 17 kurse e bardha 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim