Shitet

Shitet nga: Hetem hyseni 22 Gsh 01:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Bicikleta e ardhur nga gjermani ne gjendje te rregullt e paperdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim