Doreza Monster per Motorra dhe Bicikleta

Shitet nga: Bujari 31 Mar 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
Ne shitje Doreza per motorra dhe bicikleta Monster -te gravuara (te gdhendura)
Dorezat jan te reja me paketim te tyre.
Bejne per motorra dhe bicikleta te ndryshme .
Materiali : Alumin dhe Gome

Vemendje

Nese gjendeni larg,ose nuk keni kohe,mundem me u'a dergu edhe permes postes ne ter Kosoven me vetem

3 Euro shtese.Kontakti, Viber , WhatsApp +377 44 789 458

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim