Pjes per skutera

Shitet nga: Xxxxx 24 Gsh 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
Shess
2 maskat e mramta Per mondoal
amortizera per modial 15 EURO copa
nderpres te ri 15 EURO
regler per mondiial 150 cc hs 20 EURO
fellne te aluminit me goma te reja per 49cc 40 EURO copa
amortizera per 49cc 15 EURO copa
rezervar per mondial 150cc 10 EURO pa kapak me kapak 20 EURO
dorza per mondial dhe skuter 49cc 20 per 49cc 20 per 150cc
tregus per mondial Rf te ri ka 10 EURO copa
karburator per 150 cc 20Euro


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim