Polirim te veturave

Shitet nga: Artoni 05 Nën 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Bejm polirimin e veturave komplet dhe polirimin e dritave te veturave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim