Skoda superb 2.0 Tdi DSG atomatik 2010

Shitet nga: Valdet 26 Shk 06:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 900 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Superb
Skoda superb 1.9 tdi viti 2010 shume i rujtum me servis te rrehullt me 17000 km vetura eshte me targa suedeze dhe vetura gjindet ne suedi me marveshje e bi ne kosove . Me shume info thirr ne tel viber 0046737066383 veldeti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim