....U Shittt

Shitet nga: 049568247 15 Pri 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Pezho 307 Dizel
* Viti i Prodhimit 20.12.2006
* Klim
* Airbeg
* Esp
* Xhamat Elektronik
* Regjistrim ka 7 Muj
* Fellne si dhe Goma te Mira
* Shpenzimet Lokal 5 Litra 100 KM
* Shenzimet Rrug te qel 4.2 Litea 100 KM
* Vlen Te Ceket Vetura Nuk Osht Hipotek
* Vetura Osht Ne Gjendje Shum te Mir Teknike si dhe Optike
* Per Ma Shum Info Kontaktoni ne keta nr. 044-500396 Ose 049-568247 VIBER +38649568247

Mundesi Ndrrimi me Golf 2. Golf 3. Golf 4. Golf 5. Passat 2. Passat 3. Passat 4. Audi . Mercedes A 170. Mercedes A 160. Mercedes A 150. Bmw. Ford Fiesta. Ford Fokus. Fiat Punto. Renault Megano. megane. Renault Clio. cliu. Pezho 206. Pezho 207. Pezho 306. Pezho 307. Fabia. shkoda. skoda. Opel Astra. Opel Corsa. korsa aster. Mercedes 190. Mercedes 200. Smart. Polo. Fiat stilo. 1.2 1.3. 1.5. 1.7 1.9. 2.0 . 1.0. 1.1 Benzin Dizel Bora. lupo. Audi a4. Audi a2. Audi a3. Opel Vectra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim