Audi A3 2.0 TDI -09

Shitet nga: Audi 04 Gsh 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Audi A3 2.0 TDI 103 KW - 140 PS Full Full Option
Vetura eshte e sapo ardhur pa dogan
Viti i prodhimit fundi i 2008 Modeli 2009
Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte shume e ruajtur si brenda ashtu edhe jasht
Vetura Posedon: PANORAM, Klima Tronik, Karrigat me Ngrohje, Tempomat, Bord Kompjuter, Dritaret me rrym,
Pasqyret me rrym + me Ngrohje, Karrigat Lekur, Senzora Parkingu Para dhe Mbas, Farat Xenon Bi Xenon, Led Para dhe Mbrapa,
E SHUM E SHUM GJERA TE TJERA QE SI KEMI PERMENDUR

TEL: 044-197-319 OSE +377-44-197-319
TEL: 044-332-870
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim