Fiat Fiorino -94

Shitet nga: xhavit 14 Shk 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Vushtrri
shitet pikapi 1.7 disel esht shum i mir dhe esht shum i ruajtur ka fellne siq shihen edhe ne foto per ma shum info kontaktoni 049 408 853 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim