NE gjendje prefekte -90

Shitet nga: Ridvan 10 Pri 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Vushtrri
Urgjent shese pasat 1.9 SDI gjith dizell.gjendje te mir teknike dhe optike
posedon:kuk , goma te reja,muzik te mir.ka te ndrruar uljen nuk duet me investu sen ne to eshte i rujtun shum shikone edhe ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim