PULLA (Kopsa) QMIMI I VOLITSHEM -02

Shitet nga: Shefki 08 Pri 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes kopsa (pulla). Jane te reja dhe cmimi eshte i volitshem. Gjenden ne Vushtrri,per me shum info na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim