U SHIT FLM

Shitet nga: golf 03 Pri 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
VW GOLF 4 1.9 TDI 74KW - 101PS I POSA ARDHUR NGA SUEDIA KA TE PAGUAR DOGANEN, HOMOLOGIMIN DHE KONRROLL TEKNIKE
Golfi eshte ne gjendje shum te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim