U SHIT FLM

Shitet nga: Ajvaz 08 Pri 07:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Vushtrri
shes Golf2 ne gjendje shum te mir si mrenda dhe jasht
viti 89
1.9 Dizell
Servo - hidrolik
karrika golf 3
fellne 15 coll
regjistrim edhe 2 muj
perkthim i menjehershum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim