AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: auto ridoni 24 Pri 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
AUTO RIDONI

AUDI A4 2.0 TDI 105 KW

POSEDON CLIM TRONIK

LEDA PARA

SENZOR PARKINKU PARA DHE MRAPA

AUTOMATIK

ALU FELLNE TE AUDI A8

TE KALUARA 149000 TE GARANTUARA

NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR

GJENDEMI NE KM 15 NGA PRISHTINA NE DREJTIM TE VUSHTRRIS AFER MOBILERIS BINI

NR TEL 044976496 044 272607

viber +38649100629. 049718230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim