Alfa Romeo 1.9 JTD -02 ndrrim i mundshem

Shitet nga: milaim 12 Gsh 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 280 EUR   3 650 EUR

Komuna: Vushtrri
esht ne gjendje te rregullt posedoon klima tronik me senzor mbrapa liber servisit ne gjendje shum tmir nje vit regjstrim bajm ndrrim me kerre mat lira me naj pikap opel , cedy ose reno me golf 3 -2 pasat karavan touran jap edhe pare. gumat e dimrit me bandasha tveres fellne 16 orgjinal alfes.
servisin komplet veq sa ju ka ba si dhe ndrrimin e rripit dhemzorve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim