Alfa Romeo 147 JTD 180PS

Shitet nga: Leutrim Sot 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Alfa 147
Shitet dhe Nderrohet Alfa Romeo 147 1.9 JTD
Ne Gjendje Perfekte Optike dhe Teknike
Vetura nuk ka nevoje per asnje Investim
-_180PS_-
Pronari I Vetem ne Kosove
Per me Shume Info na Kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim