Audi 80 B4 -92

Shitet nga: Xhafer 28 Mar 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shitet Audi 80 B4 DIZELL 1.9 VITI I PRODHIMIT 1992 NË GJENDJE SHUM TE MIRË TEKNIKE DHE NË MOTOR ME GARCION I RRGJISTRUAR DERI MË 02.02.2017.TE INTERESUARIT LE TE KONTAKTOJ NE NUMRAT ME LART.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim