U Shit

Shitet nga: egzoni 05 Qer 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A2
Shes Audi a2 1.4 TDI
* Viti i Prodhimit 2002
* KlimTronike
* Xhamat Elektronik
* Regjistrim ka 1 Vit te Plot 01.09.2016
* Vetura Osht e Ardhur Prej Zvicre
* Audia Osht ne Gjendje Shum te mir Teknike si dhe Optike
* Per Ma Shum info Kontaktoni ne keta nr. 044500396< hide> Mundesi Ndrrimi me Golf 2. Golf 3. Golf 4. Passat 2. Passat 3. Passat 4. Audi. Bmw. Polo. Pezho. opel corsa. opel astra. lupo. smart. Renault Clio. Renault megane. Mercedes . Fiat Punto. fiat Stilo. ford fiesta. ford fokus.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim