AUDI A3 1.9 TDI viti 2003

Shitet nga: Kajtazi 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shitet vetura audi a3 nga Gjermania.Vetura eshte ne gjendje shume te mire edhe optimale per Kosove me shpenzime Minimale.Vetura e ka edhe libren me te gjitha te dhenat mbi kete veture dhe servisimi rregullt qe i eshte bere.Vetura nuk ka pas kurr aksident dhe motori punon shume mire.Nese keni pytje shtese na Kontaktoni ne numrin 044 979 636
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim