Audi a3. 2.0

Shitet nga: Ardin 08 Nën 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shitet audi a3 2.0 abs klimatronik 6 shpejtesi cd changer 6 cd me goma dimri dhe te veres me te gjitha serviset e kryera vetura osht ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim