Audi a3 1.6 ngjendje te mir padogan

Shitet nga: Salon max 07 Nën 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shitet audi a3 1.6 disel pa dogan e sapo ardhur
Km e garantuar si dhe e aksidentume ska qen asnjher jam pronar i pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim