Audi a3 1.9 TDI Automatik Diesel 03/2003

Shitet nga: Kajtazi 31 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe optimale per Kosove Sepse shpenzimet i ka minimale.Ne kete Cmim vijne edhe Gumat e Veres plus Dimrit .Vetura gjendet gjermani.Nese keni pytje shtes ju lutem te na Kontaktoni ne numrin 044979636
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim