U SHIT FLM

Shitet nga: Audi 15 Gsh 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Audi A3 2.0 TDI 103 KW - 140 PS Full Option
Vetura eshte e posa ardhur nga Gjermania me dogan te paguar
Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte shume e ruajtur si brenda ashtu edhe jashte
Viti i prodhimit fundi i 2008 Modeli 2009
Vetura posedon: Panorama, Klim, Nxemje te Karrigave, Tempomat, Bord Kompjuter, Dritaret me rrym, Pasqyret me rrym, Komanda ne timon, Shpejtesi ne Timon, Ulset Lekur, Sensor Parkingu para dhe mas, Dritat Xenon Bi Xenon, Led para dhe mbrapa.
E SHUM E SHUM GJERA TE TJERA QE SI KEMI PERMENDUR

tel: 044-197-319 Viber +377 44 197 319
tel: 044-332-870
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim